Vysvetlivky k cenám

 

 

Mnoho ľudí sa dožaduje informácie, ako bol zostavený náš cenník a prečo sú niektoré služby platené. Dovoľte nám podať bližšie vysvetlenie k uverejnenému cenníku služieb.

 

Našim prvoradým cieľom je pomoc ľuďom a najväčšou odmenou je vďačný - spokojný zákazník!

 

Napriek tomu pre kvalitný výkon práce sme nútení platiť nemalé finančné prostriedky za prenájom priestorov, kde vykonávame našu prácu. Pomáhať ľuďom je extrémne energeticky náročné, niektoré techniky vyžadujú niekoľkohodinové sústredenie. Pri odrábaní a pálení negatívnych energií riskujeme dokonca aj to najcennejšie - vlastné zdravie!!! Napriek tomu sme pripravili veľmi priateľný a zrozumiteľný cenník produktov a služieb.

 

Naše ceny sa radia k jedným z najnižších na trhu! V neposlednom rade vykonávame činnosť dlhodobo a legálne, tzn. každá platba za službu, ktorá je predmetom voľných živností, je riadne priznaná a zdanená! Sme tiež iba ľudia a rozumieme aj zložitej finančnej situácií niektorých zákazníkov. Ak máte záujem o rýchlu pomoc a nemáte v súčasnosti k dispozícii dostatok finančných prostriedkov, sme ochotní platbu rozdeliť na menšie časti alebo Vám pomôcť zadarmo. Pokiaľ dôverujete Vy nám, my dôverujeme Vám.

 

Nové myslenie robíme srdcom. Nové myslenie je náš život!