Skúsenosti našich zákazníkov a spätná väzba k našim službám a produktom

 

pozn. niektoré príspevky prešli jazykovou korektúrou

 

Eleonóra V.: Mala som 5 rokov problémy s mojou šéfkou. V práci som trpela každý deň šikanovanie, ponižovanie a potupné správanie. Vďaka rituálu, ktorým som sa zbavila vplyvu negatívneho človeka vstávam ráno do práce s úsmevom. Veľké ďakujem!

 

Viktor S.: Už týždeň nato, ako p. Martinius vykonal prvý rituál astrálnej mágie, som získal späť svoju bývalú priateľku. Ďakujem!!! Neviem čo v tom je, ale funguje to!

 

Manuel I.: Moje psychicke problemy zacali uz v utlom veku.Uz ako maly som si vsimal,ze moji kamarati su vo vacsej pohode ako som ja.Mal som stale strach a dlhe roky som sa pytal sam seba s placom: Co sa somnou deje? Preco ja? Kedy pride ku mne pokoj? Vo svojich cca 27r.som zacal hladat skutocnu pomoc a nie sa len pytat...chodil som skoro 5r.po lieciteloch,bilinkaroch a pod. Mne nikto a nic nepomohlo! Asi pred 2 a pol mesiacom som sa skontaktoval cez internet s P.Martinom z N.M a povedal som si,ze ho vyskusam,tak som sa objednal.Bol som tak negativne nastartovany,ze som uz neveril nicomu.No dnes mozem povedat,za mi skutocne pomaha! Magia,ktoru robi skutocne ucinkuje! Dockal som sa!!! Ked sa skutocne zahladite do jeho oci,vidite v nich pokoj,vyrovnanost a hlavne ziadnu FALOS! Jeden skutocne KOREKTNY clovek,ktoremu patri obrovska vdaka co pre mna spravil a robi stale!!  DAKUJEM !!!