Mágia jednoducho

 

 

 

Mnohí čitatelia majú skreslený obraz ohľadom predstavy, čo sa pod pojmom Mágia skrýva. Väčšina ľudí považuje Mágiu ako čarodejníctvo a v mysli sa im zobrazia rôzne rituály vyskytujúce sa zväčša v rozprávkových knihách. Väčšina hľadajúcich nadobúda pocit, že je to niečo nebezpečné, bežnému človeku neprístupné, ležiace mimo bežnej reality.

 

Opak je však pravdou. Definícia mágie je jednoduchá. Mágia využíva astrálne sily, prírodné sily, sily kolektívneho podvedomia a sily vlastného podvedomia. Mágia prinúti astrálne bytosti k spolupráci a službe konkrétnemu človeku. Mágia je veľmi účinnou formou ovplyvňovania reality k želaným výsledkom. Pomocou mágie dosiahnete svoje sny a túžby omnoho rýchlejšie, efektívnejšie a ľahšie. Efekt je silný, stály a trvalý. Sila mágie obyčajne neustále rastie a je možné túto silu korigovať podľa vlastného uváženia.

 

Nezabúdajte, že Božia sila je vo Vás. Vy sami máte moc a Božské schopnosti ovplyvňovať realitu podľa Vašich zámerov a uváženia. Našimi efektívnymi a jednoducho realizovateľnými metódami Vás dokážeme nasmerovať správnym smerom k ľahšiemu a nádhernému prežívaniu života v hojnosti, zdraví a šťastí.

 

Obsah stránky novemyslenie.eu nieje učebnica mágie. Stránka je písaná tak, aby každý hľadajúci pochopil podstatné princípy a základ fungovania našich služieb. V prípade záujmu o hlbší a dôkladnejší prienik do tajov ezoterickej a magickej práce sú možné osobné konzultácie s nami po predošlej dohode.